Podstawowe informacje
 
 


 
nowoczesna platforma internetowa do zdalnego zarządzania sterownikami MULTIFUN

 

 
Uwaga:

Sterowniki Multifun od stycznie 2015 wyposażane są standardowo w złącze ETHERNET.


Podłączenie sterownika do internetu nie wymaga zakupu żadnych dodatkowych urządzeń, a korzystanie ze zdalnego monitorowania kotła (opcja standard) jest usługą bezpłatną.Z pomocą dowolnej przeglądarki można obserwować pracę kotła i całego ogrzewania. Do wyboru są dwie wizualizacje sytemu grzewczego w budynku:Dodatkowo w prosty sposób możliwa jest zmiana temperatury ogrzewania, temperatury C.W.U., oraz uruchomienie dodatkowych funkcji:

funkcja "prysznic" błyskawicznie podgrzeje zasobnik C.W.Ufunkcja "party" zapewni ciepło podczas spotkań towarzyskich  w Waszym domuświęta wypadają w środku tygodnia - nie ma potrzeby zmiany programu, włącz tryb "komfort"codzienne wietrzenie nie oznacza straty ciepła, użyj funkcji "wietrzenie", a na 30 minut ogrzewanie zostanie wyłączone


urlop w górach - aktywuj tryb antyzamarzeniowy. Po dobrej zabawie na stoku nie zapomnij go wyłączyć aby kocioł zdążył nagrzać Twój dom.

W razie wykrycia uszkodzenia, lub braku paliwa,  system wyśle automatycznie informację e-mail na Twoją skrzynkę pocztową.
 

 
Po utworzeniu nowego konta w systemie e-multifun użytkownik otrzymuje 30-o dniowe konto PREMIUM. Konto po okresie testowym jest płatne. Miesięczny koszt to 10 PLN brutto. Użytkownik konta PREMIUM, korzysta z wyżej opisanych opcji standardowych, a ponadto ma do dyspozycji pełny zdalny dostęp do wszystkich parametrów sterownika MULTIFUN.
Rozbudowana rejestracja danych  i profesjonalne wykresy pozwalają na analizę pracy całego ogrzewania:

 
 
Daje to możliwości zdalnej oceny pracy systemu grzewczego przez firmę instalacyjną. Jednak to użytkownik daje prawo wglądu do swojego sterownika instalatorowi. Tak uprawniony instalator może zdalnie zmienić parametry serwisowe każdego kotła do którego uzyskał dostęp. Dalej okno z widocznymi kotłami klientów firmy instalacyjnej:Użytkownik PREMIUM może wskazać jeden numer telefonu komórkowego, na który będą wysyłane SMS'y z informacją o występujących alarmach na jego kotle. 

Użytkownik PREMIUM ma możliwość udostępnienia podglądu do swojego sterownika. Wskazani przez niego inni użytkownicy platformy e-multifun (również konta STANDARD) mogą obserwować pracę systemu grzewczego i ustawienia parametrów sterownika.

System e-multifun to narzędzie obsługujące zgłoszenia serwisowe klientów konta PREMIUM. Użytkownicy mogą wysyłać swoje uwagi do instalatora, producenta kotła, oraz do producenta sterownika za pomocą platformy internetowej.


 
 

Adresaci takiego zgłoszenia poza informacją o problemie zyskują czasowy dostęp do sterownika klienta w celu analizy i zdalnej pomocy. Cała korespondencja jest rejestrowana przez system co porządkuje prace serwisowe i ułatwia kontrolę całego procesu wsparcia technicznego dla klienta.

Na podstawie wskazanej na mapie lokalizacji domu, system e-multifun pobiera prognozę pogody dla konkretnego użytkownika (prognoza regionalna). Dane te są przekazywane do sterownika
MULTIFUN gdzie możliwy jest podgląd prognozy. Na podstawie tej informacji sterownik optymalizuje parametry pracy ogrzewania.
 
 
 
 

 
45-111 Opole, ul. Sobieskiego 29
tel. +48 77 55 45 955, e-mail: info@recalart.com

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS